Larifan 2022. gadā aktīvi piedalījās pasaules mēroga farmācijas izstādēs, stiprināja attiecības ar sadarbības partneriem un veicināja uzņēmuma atpazīstamību. 

Taškenta, Uzbekistāna

12.04.2022 – 14.04.2022

Larifan komanda piedalījās Latvijas nacionālajā stendā izstādē “Tashkent International Healthcare Exhibition – TIHE 2022″, no 2022.gada 12. līdz 14. aprīlim Taškentā, Uzbekistānā.

Izstādē tiek pārstāvētas sekojošas apakšnozares: medicīnas tehnika, iekārtas, laboratorija, stomatoloģijas iekārtas un tehnoloģijas, zāles un medicīnas preces, iekārtas farmācijas rūpniecībai. Liela daļa kosmētikas Uzbekistānā tiek realizēta caur aptiekām, tāpēc aicinām pieteikties arī kosmētikas nozares uzņēmumus, kuru produkti potenciāli varētu tikt izplatīti aptiekās. 2021. gadā izstādi apmeklēja 4,5 tūkst. speciālistu no 6 valstīm, kā arī piedalījās vairāk kā 100 uzņēmumi no 9 valstīm.

Samarkanda, Uzbekistāna

01.06.2022 – 03.06.2022

MEDPROPHARM EXPO 2022 

Samarkandā SIA Larifans kopā vēl ar 2 Latvijas uzņēmumiem ar savu stendu piedalījās starptautiskajā farmācijas izstādē.

Singapūra

31.08.2022 – 02.09.2022

SIA Larifāns piedalījās Latvijas nacionālajā stendā izstādē “Medical Fair Asia (MFA) 2022”, kas norisinājās no 31. augusta līdz 2. septembrim Singapūrā.

Izstādē MEDICAL FAIR ASIA (MFA) bija iespēja iepazīt Latvijas uzņēmumus, kas darbojas medicīnas un saistītās nozarēs, tai skaitā medicīnas un laboratoriju ierīču un aprīkojuma, zāļu, uztura bagātinātāju, medicīnas preču un ārstnieciskās kosmētikas ražošanā, kā arī IT sistēmu un risinājumu izstrādāšanā. To skaitā arī SIA Larifāns.

Izstāde MEDICAL FAIR ASIA (MFA) ir nozīmīga starptautiskā medicīnas nozares izstāde Dienvidaustrumu Āzijas reģionā, to apmeklē profesionāli no Singapūras, Malaizijas, Filipīnām Taizemes, Vjetnamas un citām valstīm.

Bišteka, Kirgiztāna

29.10.2022 – 03.11.2022

Komandējuma mērķis bija apgūt jaunu realizācijas tirgu priekš imūnmodulātora un pretvīrusu preperāta LARIFAN. Biškekā tikāmies ar daudzu aptieku īpašnieku, farmacetisko produktu un medikamentu ražotāju firmu IMEX Ltd. Kopīgajās sarunās piedalījās IMEX Ltd. īpašnieks un ģenerāldirektors Nasirdins Sadirbajeva kungs un IMEX Ltd. galvenā farmacete Nazgul Eje kundze. Kopīgi apmeklējām uzņēmuma ražotni un noliktavas.

IMEX Ltd izrādija lielu interesi par LARIFAN produktiem un pašlaik noris aktīvs darbs pie LARIFAN produktu reģistrācijas Kirgiztānā un ieiešanas vietējā tirgū. Tiek izskatītas iespējas ari uzsākt LARIFAN produktu ražošanu Kigiztānā.

Tbilisi, Gruzija

13.12.2022 – 17.12.2022

Tblisi mēs tikāmies ar uzņēmuma Larifan Caucasus direktoru Davidu Khačapuridze un arī ar visu pārējo Larifan Caucasus kolektīvu. Tikšanās laikā tika apspriesti 2022. gada Larifan attīstības un realizācijas rezultāti Gruzijā. Tika pārrunāts kā vēl vairāk palielināt Larifan produkcijas izplatību Gruzijā. Tika apspriesti arī jauno Larifan produktu ieviešanas stratēģija Gruzijā.

SIA Larifāns kopīgi ar Larifan Caucasus Ltd Tblisi būvē jaunu ražotni, kurā tiks ražoti Larifans preperāti. Bijām vizītē arī pie vienas no lielākās farmacetiskās firmas Gruzijā – Aversija.